ERJ-P6WF6982V
MFR.Part #
ERJ-P6WF6982V
JLCPCB Part #
C4219438
Description
-55℃~+155℃ 500mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS