ERJ-U06J910V
MFR.Part #
ERJ-U06J910V
JLCPCB Part #
C4002218
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS