ERJ-P08F5902V
MFR.Part #
ERJ-P08F5902V
JLCPCB Part #
C4274296
Description
-55℃~+155℃ 59kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS