ERJ-T14J240U
MFR.Part #
ERJ-T14J240U
JLCPCB Part #
C4067329
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS