ECW-F2394HAB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-F2394HAB
JLCPCB Part #
C3797617
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 390nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS