ERJ-1GEJ201C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ201C
JLCPCB Part #
C6614061
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS