ERJ-L12UF95MU
MFR.Part #
ERJ-L12UF95MU
JLCPCB Part #
C3958798
Description
-55℃~+125℃ 500mW 95mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS