ERJ-S14J132U
MFR.Part #
ERJ-S14J132U
JLCPCB Part #
C4222935
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS