EEU-FM1A102B
MFR.Part #
EEU-FM1A102B
JLCPCB Part #
C1579527
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.343A@120Hz 1000uF 10V 10mm 16mm 26mΩ 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS