ERJ-1TNF4992U
MFR.Part #
ERJ-1TNF4992U
JLCPCB Part #
C2148463
Description
-55℃~+155℃ 1W 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS