ECA-2GHG010B
MFR.Part #
ECA-2GHG010B
JLCPCB Part #
C1593082
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10uF 18mA@120Hz 2000hrs@105℃ 400V 5mm 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS