ECA-2WHG010B
MFR.Part #
ECA-2WHG010B
JLCPCB Part #
C1594019
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10uF 18mA@120Hz 2000hrs@105℃ 450V 5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS