ECQ-UBAF153K
MFR.Part #
ECQ-UBAF153K
JLCPCB Part #
C3299265
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 15nF 300V X1、Y2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS