ERA6KEB6803V
MFR.Part #
ERA6KEB6803V
JLCPCB Part #
C543770
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 680kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS