ECA-2CM4R7
MFR.Part #
ECA-2CM4R7
JLCPCB Part #
C1580150
Description
-25℃~+85℃ 11.2mm 160V 2.5mm 2000hrs@85℃ 4.7uF 6.3mm 78mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS