ERJ-8ENF6191V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-8ENF6191V
JLCPCB Part #
C6034685
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS