ERA-3VRB1241V
MFR.Part #
ERA-3VRB1241V
JLCPCB Part #
C4305978
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS