ERJ-6RQJ1R5V
MFR.Part #
ERJ-6RQJ1R5V
JLCPCB Part #
C2080850
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS