ECA-1JM330B
MFR.Part #
ECA-1JM330B
JLCPCB Part #
C1590660
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-40℃~+85℃ 11.2mm 2000hrs@85℃ 221mA@10kHz 33uF 5mm 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS