ECO-S1JA392CA
MFR.Part #
ECO-S1JA392CA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25mm 3.105A@100kHz 3000hrs@105℃ 3900uF 47mm 63V 77mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS