4SVPT1500M
MFR.Part #
4SVPT1500M
JLCPCB Part #
C1518244
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 12mΩ 1500uF 20000hrs@105℃ 235mA@120Hz 4V 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS