80SXV33M
MFR.Part #
80SXV33M
JLCPCB Part #
C3274979
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 124.5mA@120Hz 12mm 33uF 35mΩ 80V 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS