EEV-HD1C101P
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEV-HD1C101P
Description
-40℃~+105℃ 10.2mm 100uF 151.3mA@10kHz 16V 5000hrs@105℃ 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD