ERJ-HP6F22R1V
MFR.Part #
ERJ-HP6F22R1V
JLCPCB Part #
C7273893
Description
-55℃~+175℃ 22.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS