WLCR050FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WLCR050FE
JLCPCB Part #
C3203586
Package
Plugin
Description
2W 50mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS