KDV02FR240ET
MFR.Part #
KDV02FR240ET
JLCPCB Part #
C4304852
Description
100mW 240mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS