F30J10KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F30J10KE
JLCPCB Part #
C6040459
Package
Plugin
Description
10kΩ 30W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS