Y0012600K000F9L
MFR.Part #
Y0012600K000F9L
JLCPCB Part #
C1493985
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600kΩ 800mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS