TWW20J1R0E
MFR.Part #
TWW20J1R0E
JLCPCB Part #
C3576311
Description
-55℃~+275℃ 1Ω 20W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS