FCB2220RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
FCB2220RJ
JLCPCB Part #
C1404109
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 220Ω 2W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS