TGHDV10R0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TGHDV10R0JE
JLCPCB Part #
C2619104
Package
SOT-227-2
Description
100W 10Ω ±100ppm/℃ ±5% SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS