FC4L64R015DER
MFR.Part #
FC4L64R015DER
JLCPCB Part #
C4184306
Package
SMD,6.3x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 2W ±0.5% ±50ppm/℃ SMD,6.3x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS