TGHMV10R0JE
MFR.Part #
TGHMV10R0JE
JLCPCB Part #
C2619165
Description
10Ω 300W ±100ppm/℃ ±5% SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS