BDS2A1001M0J
MFR.Part #
BDS2A1001M0J
JLCPCB Part #
C1573691
Description
100W 1MΩ ±150ppm/℃ ±5% SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS