BDS2A1001K0K
MFR.Part #
BDS2A1001K0K
JLCPCB Part #
C1567406
Description
100W 1kΩ ±10% ±150ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS