TGHLV10R0JE
MFR.Part #
TGHLV10R0JE
JLCPCB Part #
C2614257
Description
10Ω 200W ±250ppm/℃ ±5% SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS