SM104036005JE
MFR.Part #
SM104036005JE
JLCPCB Part #
C3477071
Description
-55℃~+110℃ 1.5W 60MΩ Thick Film Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS