13FR040E
MFR.Part #
13FR040E
JLCPCB Part #
C3203177
Description
3W 40mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5.2xL14.5mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS