TLAX200K00A
MFR.Part #
TLAX200K00A
JLCPCB Part #
C3390007
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 125mW 200kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS