RW0S6BB2R00FET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW0S6BB2R00FET
JLCPCB Part #
C4282438
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 2Ω 600mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS