OC2K153E-TR
MFR.Part #
OC2K153E-TR
JLCPCB Part #
C6346248
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 15kΩ 1W Ceramic Resistor ±10% 插件,D7.9xL19.1mm Through Hole Resistors ROHS