SM104034005FE
MFR.Part #
SM104034005FE
JLCPCB Part #
C2647717
Description
-55℃~+110℃ 1.5W 40MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS