RW3R0DB5R00J
MFR.Part #
RW3R0DB5R00J
JLCPCB Part #
C4353693
Package
SMD
Description
-55℃~+150℃ 3W 5Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ SMD Chip Resistor - Surface Mount