LVK24R100FER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
LVK24R100FER
JLCPCB Part #
C6981159
Package
2412
Description
-40℃~+125℃ 100mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2412 Chip Resistor - Surface Mount ROHS