SMF518KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF518KJT
JLCPCB Part #
C2090013
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 18kΩ 500V 5W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS