RW3R0DB1R00J
MFR.Part #
RW3R0DB1R00J
JLCPCB Part #
C4353695
Package
SMD,15.9x6.9mm
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ SMD,15.9x6.9mm Chip Resistor - Surface Mount