SMF36K8JT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF36K8JT
JLCPCB Part #
C2089057
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 3W 500V 6.8kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS