RW3R0DBR500J
MFR.Part #
RW3R0DBR500J
JLCPCB Part #
C4353675
Package
SMD,15.9x6.9mm
Description
-55℃~+150℃ 3W 500mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD,15.9x6.9mm Chip Resistor - Surface Mount