RP2S0DA100KJ
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RP2S0DA100KJ
JLCPCB Part #
C6987493
Package
4527
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 2W ±250ppm/℃ ±5% 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS