TA305PA50K0JE
MFR.Part #
TA305PA50K0JE
JLCPCB Part #
C2647396
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 50kΩ 5W ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS